NIEWAŻNE CO ROBISZ
WAŻNE JAKIE SĄ TEGO EFEKTY

Z NAMI OSIĄGNIESZ NAJLEPSZE

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

  Profesjonalne Strony WWW

Od wizytówek po duże portale – Strony internetowe to nasza specjalność. Tworzymy serwisy i sklepy w oparciu o system WordPress, a także HTML+CSS.

  Copywriting

Tworzymy wszystkie rodzaje tekstów. Począwszy od tekstów SEO, przez artykuły tematyczne po chwytliwe hasła reklamowe. Piszemy na każdy temat!

  Skład DTP

Wizytówki, papier firmowy, katalogi, ulotki czy gazetki – z nami to nie problem. Oferujemy profesjonalne przygotowanie materiałów do druku.

  Social Media Marketing

Dobra strategia w social mediach to podstawa. Prowadzimy fanpage, promujemy w social mediach i tworzymy skuteczne kampanie reklamowe.

   Media Relations

Chcesz zainteresować media swoją firmą? Zredagujemy dla Ciebie informacje prasowe, zorganizujemy konferencję dla mediów, a także zadbamy do jak najlepszy wizerunek w prasie.

Content Marketing

Dobre czasy łatwego SEO minęły. Dziś liczy się użytkownik i jego opinia. Content marketing to znakomite narzędzie do budowania pozycji w sieci.

  Eventy
Eventy to część komunikacji z klientem. Nie ważne czy rozdajesz lemoniadę czy przemawiasz na konferencji – Twoi klienci otrzymują przekaz o Twoich produktach, a my dbamy by był jak najlepszy.
   Blogger Relations
Blogosfera ma coraz więcej do powiedzenia. Dobre stosunki z blogerami to ważny element w strategii marketingowej dlatego warto o niego zadbać.
  PR Produktowy
Promocja produktu to podstawa strategii marketingowej firmy. Nie pozwól by Twój produkt zaćmiły propozycje konkurencji i walcz o czołowe pozycje na rynku.

TO JUŻ ZROBILIŚMY

Rosiccy.com

Rosiccy.com

DTP dla PSUEK

DTP dla PSUEK

KontrMagazyn

KontrMagazyn

PCElite

PCElite

Siemianowice Niezależne

Siemianowice Niezależne

TechCorner

TechCorner

HighLab ’13

HighLab ’13

HighLab ’12

HighLab ’12

13
UDANYCH PROJEKTÓW
500
OPUBLIKOWANYCH ARTYKUŁÓW
1400
ROZWIĄZANYCH PROBLEMÓW
50
NAPISANYCH LINIJEK KODU

NIE CZEKAJ – NAPISZ DO NAS: KONTAKT@ROSICCY.COM